آخرین خبرها

نامه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی به حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، ریاست دستگاه قضا

بسم الله الرحمن الرحیم

“به مسئولان خیرخواه در قواى سه گانه بیاموزید که تسامح در مبارزه با فساد، بنوعى همدستى با فاسدان و مفسدان است. اعتماد عمومى به دستگاه‌هاى دولتى و قضائى در گرو آن است که این دستگاه‌ها در برخورد با مجرم و متخلف قاطعیت و عدم تزلزل خود را نشان دهند. ”

“بخشی از فرمان هشت ماده‌‌ای رهبرانقلاب به سران قوا درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی”

 

جناب آقای حجه‌الاسلام و المسلمین رئیسی
ریاست محترم دستگاه قضا

اقدامات قوه قضائیه پس از پذیرش مسئولیت توسط جنابعالی، روند رو به رشد، اعتماد ساز و بسیار امیدوارکننده‌ای را در پیش گرفته و نور امید را در دل تمامی مردم روشن نموده است و روز به روز به افق ترسیم شده توسط مقام معظم رهبری نزدیک می‌شود. یعنی روزی که هر مظلومی که حقی از او ضایع شد به قوه قضائیه پناه برده و آسوده خاطر باشد که احقاق حق خواهد شد. در همین راستا بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی، بر خود لازم می‌داند مراتب تشکر و قدردانی خود را به اطلاع رسانده و اعلام کند در راه اجرا و تسری عدالت در سطح جامعه، در کنار آن قوه بوده و به عنوان دانشجویان معتقد به انقلاب و نظام اسلامی ادای وظیفه و خدمت کند. در عین حال بر جزئیات اقدامات صورت گرفته نظارت کامل داشته و در صورت بروز هرگونه خطایی مطالبه و پیگیری تا رفع مشکل در هر دستگاهی مخصوصا دستگاه قضائی را برخود فرض می‌داند.

در پی اقدامات درخشان و کم‌سابقه قوه محترم قضائی در رسیدگی پرونده معاون سابق اجرایی، آقای اکبر طبری، ابهاماتی و اتهاماتی در سطح افکار عمومی مبنی با ریشه‌دار بودن فساد در سال‌های گذشته قوه قضائیه ایجاد شده است که این موضوع سبب عقده‌گشایی‌هایی به ناحق توسط افرادی با اهداف شخصی و غیرمردمی شده است. در همین راستا از شما و آن قوه می‌خواهیم و مطالبه می‌کنیم به دور از هرگونه حاشیه و هیاهوی رسانه‌ای ضمن دعوت از تمامی افراد مرتبط با این پرونده و دیگر پرونده‌های مشابه، بدون درنظر گرفتن مسئولیت سابق یا کنونی‌شان در قوا، مجمع تشخیص مصلحت نظام، شورا و دیگر ارکان کشوری، جهت رفع ابهام و درخواست توضیح، دعوت به عمل آورده و با برخورد بدون ملاحظه، مراتب اخبار را به اطلاع مردم برسانید.

 

و من الله التوفیق

نامه به رئیس قوه قضاییهپایان خبر/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A