گزارش مراسم وداع با شهدا دانشگاه تهران

با توجه به گستردگی برگزاری مراسم وداع با شهدا در دانشگاه تهران مورخ دوشنبه ۲۵ خرداد ستاد برگزاری تعیین شده از سوی سازمان بسیج دانشجویی تصمیم به تقسیم بندی و محول کردن وظایف بین بسیج دانشجویی دانشگاه های شهر تهران گرفت.
مسوولیت حراست داخلی مراسم (محل قراردادن پیکر پاک شهدا) و همچنین حلقه حراستی از مسوولین در حین برگزاری مراسم بر دوش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی قرار گرفت.بنا به درخواست ستاد برگزاری تعدادی از اعضا بسیج دانشگاه شهید بهشتی برای خدمت رسانی و انجام وظیفه محول شده در ساعت ۴ بعد از ظهر روز دوشنبه به محل برگزاری مراسم رفته و بعد از جلسه توجیحی در مکان های تعیین شده قرار گرفتند.با توجه به اینکه تعداد نفرات اعزام شده از تعداد درخواستی ستاد برگزاری بیشتر بود از اعضا بسیج دانشگاه شهید بهشتی در وظیفه ها و مسوولیت های دیگر مانند پشتیبانی استفاده شد.
بسجیان به اقتدا به سیره شهیدان مخلصانه از ساعت ۴ بهد از ظهر تا ساعت ۱۲ نیمه شب به انجام وظایف خود پرداخته و مشغول خدمت رسانی به زاییرین شهدا والامقا بودند.
به لطف خدا و عنایت شهدا مراسم به خوبی برگزار شد و همه از پس مسوولیت های محوله به خوبی برآمدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش‌های الزامی با * مشخص شده اند

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار