مهدوی در دانشگاه شهیدبهشتی(ره)

مهدوی در دانشگاه شهیدبهشتی(ره):

“خدایی که جرم را می بخشد فردیت مارا تقویت می کند که وامدار حاکمیت نباشیم. خدایی مطرح می شود که خشن است/ دلیل عقلی علما برای احکام یکی از اصول فقه است که میگوید چون خدا ارباب است و ما عبد، پس باید انجام دهیم./ در زیارت عاشورا لعنت می کنیم و کیف می کنیم چون به ما یاد داده اند اینطور باشیم هرجا لعن باشد بیشتر کیف می کنیم/ در دین، حق داوری را از ما گرفتن میگویند یا مقلد یا مرجعیت، از همین تروریست به وجود می آید./ فقیهی که سعادت را بالاتر از آزادی ببیند به تروریست می رسد./جزمیت که در فلسفه اسلامی است تروریزم می شود. اینکه می گویند به این حرف که گفته شد ایمان بیار و یقین، یعنی نقد نکنید. مسلمانی که دین را مهمتر از کرامت انسانی می داند تروریزم زاست.”

این سخنان ناشایست اولین بار نیست که به لطف مجوز دادن به افراد معلوم‌الحال در دانشگاه ما گفته می‌شود، ولی حقیقا تا کی باید ناظر بمانیم و سکوت کنیم به امید برخورد با اینگونه تفکرات؟
آیا نشر انحرافات دینی درست است؟
آیا ارتجاع به تفکرات دوران سیاه اصلاحات درست است؟
آیا اهانت به اندیشه حسینی در برهه ای که ده ها میلیون شیعه که حدود سه میلیون آنها ایرانی اند به زیارت اربعین رفته اند درست است؟
ملتی که به این بلوغ رسیده است و حرمت حسین(ع) را با خون خود ضمانت می‌کند جلوی نشر اینگونه نظرات را با قاطعیت می‌گیرد.
وقتش است که مسیولین محترم دانشگاه ثابت کنند محکم جلوی انحراف به خصوص از نوع دینی را می‌گیرند.

والسلام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش‌های الزامی با * مشخص شده اند

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار