دستگاه دیپلماسی تا کی قرار است نسبت به اتفاقات کشمیر منفعل باشد؟/ تفاوت رویکرد وزارت خارجه نسبت به حوادث مشابه در هند،ترکیه و فرانسه خجالت آور است

مهرافزا خاطر گفت: مشخص نیست این رویکرد منفعلانه وزارت خارجه و مسئولین دیپلماسی تا کجا قرار است ادامه یابد، آیا نتیجه این دیپلماسی در یکی دو سال اخیر جز تضعیف کشورو بی احترامی پیاپی به همان گذرنامه ایرانی نیست؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ مهرافزا مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به حوادث و فشار بر مسلمانان کشمیر هندوستان از انفعال وزارت خارجه انتقاد کرد.

وی تصریح داشت: متاسفانه شاهد فشار و حمله وحشیانه نیرو های دولتی هندوستان به مردم عادی مسلمانان این کشور هستیم و هیچ صدای هم در دفاع از آنها و بیان مظلومیت شان بلند نمی شود.

وی ادامه داد: طبل رسوایی سازمان ها و نهاد های بین المللی سالهاست که به صدا درآمده  و دیگر انتظار ورود این سازمان ها برای دفاع از مظلوم مطالبه ای کودکانه و ساده لوحانه به حساب می آید.

وی با انتقاد از رویکرد دستگاه دیپلماسی کشور گفت: کشور ما با شعار مقابله با ظالم و یاری مظلوم انقلاب کرد و سالهاست امید مستضعفین جهان شده است. سکوت وبی تفاوتی  وزارت خارجه و دستگاه دیپلماسی در برابر این جنایات واقدامات وحشیانه  در حالی که در کمتر از چند ساعت به حوادث ترکیه و فرانسه و غیره واکنش نشان می دهد خجالت آور است.دستگاه دیپلماسی کشور موظف است که هرچه سریعتر نسبت به محکومیت این اقدام غیرانسانی وشنیع واکنش نشان داده وموضع رهبری و ملت انقلابی را بااقتدار اعلام کنند.

مهرافزا خاطر نشان ساخت: مشخص نیست این رویکرد منفعلانه وزارت خارجه و مسئولین دیپلماسی  تا کجا قرار است ادامه یابد. ایا نتیجه این دیپلوماسی در یکی دو سال اخیر جز تضعیف کشورو بی احترامی پیاپی به همان گذرنامه ایرانی نیست؟. نتیجه ای دیگری برای ما به همراه داشته است که همچنان به  آن ادامه می دهند؟

وی در پایان تصریح کرد: نه تنها وظیفه اسلامی بلکه انسانیت ما حکم می کند در برابر این چنین جنایاتی سکوت نکنیم ومنفعلانه موضع گیری نکنیم و یاور مظلوم و خصم ظالم باشیم که اگر چنین نکنیم خود کمک به ظلم است و در گناه او شریک هستیم و نتیجه آن را خواهیم دید.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش‌های الزامی با * مشخص شده اند

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار