بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی (ره) نسبت به تحصیل غیرقانونی برادر رئیس جمهور در این دانشگاه

بسم الله الرحمن الرحیم

سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقلبون
در فضای کشور چند وقتی است که اخباری به سمع ملت شریف میرسد که موجب نگرانی مردم میشود و آنهم نگرانی از سمت و سوی حرکت دولتمردان در انقلاب اسلامی است،آنهم انقلابی که متعلق به مردم می باشد و با داعیه عدالت اسلامی پا به میدان گذاشته است .

اخباری از قبیل فیش های حقوقی نجومی و اخیراً اخباری مبنی بر بی عدالتی در یکی از مهمترین مراکز آموزشی کشور یعنی سازمان سنجش،چند سوال به اذهان متبادر می شود:

-چطور مدرکی که توسط مسئولین وقت دانشگاه مبدا( دانشگاه گیلان)شواهدی مبنی بر رد شدن آن است و منتسب به جناب حسین فریدون ( برادر رییس جمهور محترم) است توسط سازمان سنجش تایید می شود؟آیا ارتباطی بین ایشان و سازمان سنجش می توان متصور شد در صورتی که حتی دانشگاه مبدا  اذعان بر عدم پذیرش وی در مقطع دکتری داشته است؟

-چطور می شود با مقاومت دانشگاه و رد این مسئله توسط تعدادی از دست اندرکاران گروه علوم سیاسی  دانشگاه مقصد  ( دانشگاه شهید بهشتی) ، روی به مسئله ایثارگری می آورند که همان هم از طرف واحد ایثارگران دانشگاه شهید بهشتی رد شده است و ایشان تشکیل پرونده نداده اند ؟

-باتوجه به مسئله انتقالی با سازوکار کمیسیون موارد خاص دانشگاه مقصد و عدم امکان انتقال دانشجو آنهم در مقطع دکتری حتی برای دانشجویان جانباز بالای۷۰% و عدم برگزاری این کمیسیون چطور انتقال به راحتی انجام شده؟

-از سازمان سنجش سوالی مهم داریم و آنهم این مسئله است با توجه به اخبار بی عدالتی در اذهان چطور میشود رعایت حقوق جوانان برومند انقلاب رادر آزمون هایی ازقبیل کنکور های سراسری تضمین کرد؟

بسیج دانشجویی دانشگاه پر افتخار و علمی شهید بهشتی(ره) ضمن مخالفت با اموری که بر خلاف حقوق مردم غیور و شهید پرور ایران اسلامی است از دولت محترم تقاضا دارد ابهامات بالا را بر طرف کند تا به سمع و نظر مردم شریف ایران اسلامی برسد و مایع قوت قلب و دلگرمی شود.

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی (ره)

لینک خبری آن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش‌های الزامی با * مشخص شده اند

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی