بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در خصوص فاجعه منا

بسم الرحمن الرحیم
« اگر می خواستیم به جهان اسلام ثابت کنیم که کلیدداران کنونی کعبه لیاقت میزبانی سربازان و میهمانان خدا را ندارند و جز تامین آمریکا و اسرائیل و تقدیم کشورشان به آنان کاری از دستشان بر نمی آید، بدین خوبی نمی توانستیم بیان کنیم. » امام خمینی (صحیفه امام، ج۲۰، ص۳۵۱)
متاسفیم که امروز امت اسلامی با پدیده ای نامبارک به نام رژیم آل سعود مواجه است. رژیمی که سران پیر و نادان آن، قوه ی تمییز خود را از دست داده و کار را به دست جوانان سبک مغزی سپرده است که؛ یک روز در جهت منافع آمریکا و اسرائیل، آتش جنگی غیر انسانی در یمن می افروزد و روز دیگر با حضور بی جای خود و مزدورانشان در منی، فاجعه ای عظیم را ایجاد و امت اسلامی را داغدار کشته و مجروح شدن بیش از ۳ هزار مسلمان می کنند. پر واضح است که اینان عرضه و لیاقت خادمی حرمین شریفین را ندارند و بر ملل اسلامی واجب است که در برابر آسیب وجود چنین لکه ی ننگی بر پیکره ی مسلمانان جهان سکوت نکنند.
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی ضمن آرزوی نابودی این لکه ننگ ، این فاجعه ناگوار را به جمیع مسلمین جهان و خانواده های قربانیان تسلیت می گوید.
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی ۲ / ۷ / ۱۳۹۴

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش‌های الزامی با * مشخص شده اند

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار